TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ - 04.06.2023

1. Tydzień temu zakończył się okres SPOWIEDZI ŚW. WIELKANOCNEJ.
  2. Od Czwartku przeżywamy NABOŻEŃSTWA CZERWCOWE (o 18.00, w niedziele i święta o 17.30).
  3. Dziś - o 15.00 - J. Ex. Ks. Biskup Michał JANOCHA udzieli SAKRAMENTU BIERZMOWANIA Młodzieży naszej Parafii. Proszę włączmy się w modlitwę o owoce tego Sakramentu.
  4. Dziś o godz. 11.00 Dzieci kl. IV przeżyją ROCZNICĘ I. Komunii św. Dziękuje obecnym na próbie. 20 dzieci skończyła Nowennę I. Piątków miesiąca.
  5. W czwartek UROCZYSTOŚĆ BOŻEGO CIAŁA. Msze św. o godz. 9.00, główna z procesją o 11.00 (na koniec kazanie) oraz o 18.00. Bardzo zapraszamy dzieci komunijne i rocznicowe.
  6. Bardzo proszę o udekorowanie domów znakami wiary.
  7. Od Bożego Ciała każdego dnia do Uroczystości Najświętszego Serca Pana Jezusa procesja wokół kościoła.
  8. Dziś modlimy się za MŁODZIEŻ (I-sza niedziela miesiąca).
  9. Dziś po Mszy św. wieczornej SPOTKANIE z NOWYMI Kandydatami do Bierzmowania.
  10. Jutro o g. 19.00 spotkanie organizacyjne ŚDM.
  11. Za tydzień o g. 10.05 ostatni wykład Ks. Marcina: Co Kościół naucza o ochronie ludzkiego genomu?
  12. Za tydzień zapraszamy na wieczorną MSZĘ BITOWĄ wg. Katarzyny Gartner (Czerwono-Czarni) a po niej KONCERT UWIELBIENIA (z udziałem zespołu - Trapiści).
  13. Tydzień temu 12 chłopców otrzymało pełny strój ministrancki. Bardzo dziękuję Rodzicom i Walaskowi.
  14. Tydzień temu członkowie Grupy Odnowy – przyjęli ” CREDO” – dla wzrostu i zaangażowania.
  15. Wczoraj grupa naszej młodzieży była na Polach Lednickich na wielkim spotkaniu młodych.
  16. Bardzo dziękuję: Totus Tuus, G. Kusoskiemu, Z. Piasko, I. Pastuszka, A. van Soest, P. Żbikowski, E. Wojtyra, M Machałowskiemu, J. Wojtyrze i M. Koźlakowskiemu.
  17. MYSIADŁO – Nowa parafia i Ks. Proboszcz Leszek Kwiatkowski zaprasza na inaugurację i poświęcenie kaplicy 10.06. g.17.30 przez Ks. Kardynała. Ulica Kościelna 1.
  18. WSPOMNIENIA: poniedziałek- św. Bonifacego, wtorekśw. Norberta, sobota – św. Efrema.
  19. Dom Rekolekcyjny: 16-18. 06. – Kurs Tobiasz i Sara oraz (u SS. Elżbietanek) -16-18. 06. – Kurs Filip dla młodych. W wakacje REO (9-16.07, oraz Rekolekcje o radości w Duchu Świętym (RoR) – 16-22.07.
  20. W wakacje2 duże wyjazdy (tyg.) – Grupy Odnowy – rodzinny i Wspólnoty Przymierza Św. Rodzina, a nadto wyjazd dzieci oraz Młodzieży na ŚDM.
  21. Konkurs –„Aktywna Parafia". Ważne wydarzenie w sobotę. Dziękujemy wszystkim za okazaną pomoc.
  22. Dziś - TACA INWESTYCYJNA: zakup 50 mp drewna, remont generalny kolejnego pokoju.
  23. Zachęcamy do obejrzenia w kinach filmu o bł. Carlo Acutisie.

KIOSKTYGODNIKI, „OREMUS”- na wakacje,  „ Mały Gość Niedzielny”, „Trwajcie w miłości” oraz pamiątki eucharystyczne i książka o Duchu Świętym i książka „Czerwony Buran” naszej parafianki.

Dziś - Święto Opatrzności Bożej i zbiórka do puszek po Mszach świętych.