Ur. Św. RODZINY - 28.12.2014

1.      ROK MARYI - naśladujmy WIARĘ Maryi przez:RÓŻANIEC, APEL i modlitwy przedcudownym OBRAZEM Czarnej Madonny.

2.       NIESZPORY NIEDZIELNE dziś o 17.30.

3.       Zakończenie STAREGO ROKU w środę podczas Mszy św. o godz. 18.00 połączone z Nabożeństwem dziękczynno- błagalnym. O północy Msza św. na powitanie 2015 roku. Tego dnia wspominamyśw. Katarzynę LABORUE.

4.       W NOWY ROK - Ur. Świętej Bożej Rodzicielki, Msze święte jak w każdą niedzielę.

5.       Jutrokolejne Nabożeństwo przy RELIKWIACH KRWI ŚW. JANA PAWŁA II po Mszy wieczornej. A po Nabożeństwie spotkanie RADY PARAFIALNEJ.

6.       W tym tygodniu, ale już w Nowym Roku -I. PIĄTEK (spowiedź od godz. 15.30, o 16.00 Msza św. Odwiedzamy także zgłaszanych CHORYCH. W I. SOBOTĘ zapraszamy na modlitwęRóżańcową na godz. 17.00 i Mszę św.Żywego Różańca.

7.       Za tydzień po SUMIE zapraszam naOPŁATEK i kolędowanie chętnych i grup.

8.       Dziś nasz CARITAS będzie kwestował na pomoc dla naszych 8 rodzin wielodzietnych i 1 młodej osoby niepełnosprawnej.

9.       DZIĘKUJĘ. Pomagali: Anna Pisarek z dziećmi, KingaWalasek z dziećmi-Agnieszka i Jan, Karolina, Kinga i Piotr Olszak, Katarzyna Trojanowska z dziećmi Maciejem i Szymonem, Agnieszka Lechowicz z dziećmi- Piotrem, Jarkiem i Alą. Oraz PANOWIE-Tomasz Wolski, Jacek Dracz, Jacek Skrzynecki, Marian Piotrowski, Andrzej Kossakowski, Artur Pisarek, Mateusz Kowalski-Klein, Tomasz Skórczyński, Stanisław Gut, Krzysztof  Niemiec, Łukasz Kamiński, Michał Kamiński. A także ministranci i dzieci- Piotr Chmielewski, Jakub Fabijański, Jerzy i StefanGamdzyk,  Wojtek i DominikTelakowiec. I duża grupa mężczyzn po wieczornej Mszy świętej.

10.    Dziękuję kierownictwu Top Marketu oraz p. Ani.

11.    W DOMU REKOLEKCYJNYM: - w sylwestra Bal z dziećmi (zapisy w zakrystii).

12.    W kiosku jestpłyta z kolędami. Dochód naFundusz Pomocy Niepełnosprawnym. To pomysł i dar Tadeusza Krężelewskiego.

13.    Zostało 6 różańców jako - pomoc dla 2 sierot, 2 półsierot i jednej dużej rodziny.

14.    Za tydzień TACA INWESTYCYJNA. W Okresie zimowym na ogrzewanie kościoła.

KOLĘDA- rozpoczniemy 3.I. (sobota) od Domanki od godz. 10.00 od ulic: A)Malinowa Piaseczyńska i Żytnia;      B) Graniczna;         C) Koral. Dębów.

KIOSK: TYGODNIKI, nowy "Oremus", nowe "Miłujcie się", "Mały Gość niedzielny", Kalendarze i inne książki: Święty pośród świętych, Panie błogosław naszą Ojczyznę (z CD), Na zdrowie, Nowy Leksykon biblijny i Nowy Leksykon sztuki chrześcijańskiej, Historia Chrześcijaństwa a takżeAnioł, Różaniec i Tak, rodzinie.

AKT ODDANIA SIĘ MATCE BOŻEJ....