Ur. Trójcy Przenajświetszej - 22.05.2016

1.      Dziś w Ur. TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ.

2.      DziśNAB. MAJOWE o godz. 17.30 (z modlitwami do św. Rity); w tygodniu o g. 18.

3.      Za tydzień podczas Sumy Bp. Michał Janocha udzieli Sakr. BIERZMOWANIA grupie naszej Młodzieży. SKUPIENIE dla nich w sobotę. Rodziców zapraszamy by dołączyli do nich na godz. 13.00.

4.      W najbliższy czwartek UROCZYSTOŚĆ BOŻEGO CIAŁA. Msze święte - 9.00, 11.00 i 18.00. Tradycyjnie po Mszy św. o godz. 11.00 pójdziemy w procesji do 4 ołtarzy, aby Chrystusa zaprosić do codzienności naszego życia.

Bardzo proszę o dekorację swoich chrześcijańskich domów, jako świadectwo wiary.

W poniedziałek lub wtorek próba Bielanek i "sypaczek" ogodz. 17.00. Zachowajmy powagę godną Chrystusa (aby nie był to festyn).

5.      Od piątkuOKTAWA Bożego Ciała, aż do następnegopiątku Ur. Serca Jezusowego.

6.      Bardzo dziękujęS. Antonelli za wielki trud przygotowania dzieci doI Komunii św. a takżes. Mateuszy, J. Soleckiemu, B. Dąbrowskiemu i P. Czublunowi.

7.      We wtorek wspomnienieNajśw. Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych.

8.      W czwartek wspomnienie św. Filipa Neri, a także Dzień Matki.

9.      W sobotę 34 rocznica śmierci Prymasa Tysiąclecia Kard. St. Wyszyńskiego.

10.    Bardzo zapraszamy młodzież na LEDNICĘ - 4 czerwca. Wyjazd o 7.45. Koszt 80 zł. Zapisy w zakrystii. najpóźniej do końca maja. Bardzo zachęcam !!!

11.    Dziś nasiwolontariusze rozdają gazetę ewangelizacyjną (bezpłatnie) - Dobre Nowiny.

12.    Wyjazd dzieci(nie tylko ministr., bielanki, schola, ODB) tradycyjnie w ostatnim tygodniu czerwca - śladami Chrztu Polski. Zapisy jeszcze tylko w tym tygodniu.

13.    Za tydzieńnaszCaritas będzie kwestował na pomoc dla naszych 8 rodz.wielodzietnych i2 młodych osób niepełnosparwnych.

14.    Dom Rekolekcyjny:za 3 tyg. - Kurs Filip dla małżeństw (10-12.06); za 5 tyg. -Kurs Tobiasz i Sara (24-26.06). W WAKACJE: 3 - 8. lipcaREK o RADOSCI w Duchu Świętym; 10 - 17 lipca - REO

KIOSK:

TYGODNIKI: Niedziela, Gość Niedzielny,  Idziemy, "Oremus" - na czerwiec i lipiec, "Miłujcie się" oraz książka S. Sęka - Gra o honor, a także książki o CHRZCIE POLSKI i inne patriotyczne książki orazoryginalne wypalane w Zalesiu CHRZCIELNICE !!!.

Zaproszenie na koncert           - dziś o godz. 19.15