V N. Wielkanocna - 24.04.2016

1.      NIESZPORYdziś o godz. 17.30.

2.      Pomyślmy - jakie są owoce chrztu w nas, jakie mam postanowienie chrzcielne.

3.      Zapraszamy w piątki na  DROGĘ  ŚWIATŁA - po Mszy św. wieczornej.

4.      Dziś w Warszawie od godz. 12.00 Marsz dla życia na starówce, a u nas przed k-łem można włączyć się w wielki projekt obrony życia (podpis na petycji).

5.      Jutro święto św. Marka ewangelisty, w czwartek wsp. św. Beretty Molla, a w piątek - św. Katarzyny ze Sieny.

6.      Jutro  NAB. przy Relikwiach krwi św. JANA PAWŁA II po Mszy św. wieczornej.

7.      Za tydzień już maj i Nab. Majowe - w tygodniu o godz. 18.00, a w niedziele o 17.30.

8.      Za tydzień o 10.10 - Konf. CHRZCIELNA dla planujących chrzty w następnych miesiącach.

9.      Dla rodziców dzieci (kl. IV - VI) : Do końca kwietnia można zapisać dzieci na tegoroczną OAZĘ: Terminy: I turnus: 1-17 lipca; II turnus 5 -21sierpnia

10.    Dziś spotkanie naszych wolontariuszy ŚDM.

11.    Bardzo zapraszamy na wspólny wyjazd na ŚDM, do Krakowa (od 14 -30 r.). Apel do młodzieży oraz rodziców - zdopingujcie się. Dziś rozdajemy zaproszenie -zachęte.

12.    Dziękujemy 8 osobom dorosłym, gotowym pomóc w przebiegu u nas ŚDM.

13.    Dziękuję za Upieczone ciasta:Paniom - Tobiasz, Lechowicz, Trojanowska, Orzechowska, Zając, Dębska, Olszak, Malicka, Lubryczyńska oraz wolontariusze.

14.    Dziś z racji ostatniej Niedz. Mies. Caritas kwestuje na pomoc naszym 8 rodzinom wielodzietnym i 2 młodym osobomniepełnosprawnym.

15.    Za tydzień TACA INWESTYCYJNA: zakończony generalny remont kompleksu sal duszpasterskich z zapleczem, 4 toalety, wymiana zlewów, w-c, taboretów kuchennych i profesjonalnego zlewu.

16.    Dom Rekolekcyjny:za m-c Kurs Przedmałżeński (20-22.05).

KIOSK:

TYGODNIKI: Gość Niedzielny,  Idziemy, Niedziela, "Oremus" - na maj, "Mały Gość Niedzielny", "Modlitewniki Miłosierdzia", oraz książka S. Sęka - Gra o honor, a także książki o CHRZCIE POLSKI, POLSCE i inne ważne patriotyczne tytuły książkowe.