V NIEDZIELA ZWYKŁA - 04.02.2024

Dla chorych transmisja LITURGII - pod loginem - bit.ly/swHubertZG.

1. Dziś NABOŻEŃSTWO ADORACYJNE o 17.30. Zapraszamy.
  2. Za 2 tygodnie zaczynamy już Rekolekcje WIELKOPOSTNE. Za tydzień będą ulotki z programem.
  3. Dziękujemy o. Piotrowi Bęza - Prowincjałowi Ks. Klaretynów za obecność, wprowadzenie Relikwii św. Męczenników i pośredniczenie w prośbie o Relikwie Świętych.
  4. Za tydzień - Światowy DZIEŃ CHORYCH. Na Sumę zapraszamy Osoby CHORE. Będziemy NAMASZCZAĆ wszystkich CHORYCH.
  5. Dziś modlimy się za MŁODZIEŻ.
  6. Za tydzień zapraszamy na film o polskiej wizjonerce od Sióstr od Aniołów - Wandzie Boniszewskiej o g. 16.00.
  7. Za tydzień będziemy także anonsować nasze 5. tygodniowe rekolekcje - we wtorki - o Osobie Jezusa.
  8. Dziś spotkanie młodych z Zostaw Ślad - Temat: młodsi: troska o przyjaźń: starsi - męskość i kobiecość.
  9. W piątek o 17.20 WYPOMINKI i Msza św. za polecanych w Wypominkach.
  10. Za tydzień - SPOTKANIE KOMUNIJNE i rozdanie modlitewników.
  11. Dziękujemy naszemu Chórowi za Koncert KOLĘD.
  12. Za dwa tygodnie spotkanie kandydatów do Bierzmowania i ich Rodziców - po wieczornej Mszy św.
  13. Pomagali: Z. Piasko, P. i A. Fryszczyn, P. i A. Olszak, K. Milanowski, Asia i Rafał Gwara, Joanna i Tomasz Kornaccy, Beata Kowalczyk, Małgorzata Stola, Kamil Styś.
  14. WSPOMNIENIA: poniedziałek - św. Agaty, wtorek - św. Pawła Miki i Tow., środa - bł. Klary Szczęsnej, czwartek - św. Józefiny Bakhity, sobota - św. Scholastyki.
  15. KANCELARIA czynna: TYLKO w sobotę po Mszy św. wieczornej.
  16. Dziękuję za pomoc w sprzątaniu dekoracji świątecznych. Listę podam za tydzień.
  17. DOM REKOLEKCYJNY: Kurs - o DIALOGU małżeńskim (9-11.02), Seminarium Posługi Modlitwą Wstawienniczą (16-18.02.).
  18. Dziś TACA INWESTYCYJNA - w zimie na ogrzewanie kościoła.

Dziękuję ludziom prawym i szczerym patriotom – za wzmożoną modlitwę za naszą OJCZYZNĘ i cały Kraj.

KIOSK: TYGODNIKI, OREMUS na II., Trwajcie w miłości”, „Mały Gość Niedzielny”  oraz  obrazy, kalendarze, nowe książki i albumy i inne dobre, mądre i wartościowe książki.

KOLEDA 5-10.02:
PONIEDZALEK – 5.02.:
1) Słowicza
2) Sadowa
WTOREK – 6.02.
1) Bukowa, Cedrowa,
2) Cyprysowa i Leśna
ŚRODA – 7.02.:
1) Pod Borem
2) Do Lasu
CZWARTEK - 8.02.; PIĄTEK - 9.02.; SOBOTA - 10.02. - Kasztanów, Słonecznikowa - NA ZAPROSZENIA

Celem KOLĘDY jest modlitwa i błogosławieństwo Domowników i domu, rozmowa wiary, troska o zbawienie.
Dziękuję za uchylone furtki i oświetlenie, a nawet oczekiwanie. Widzimy brak dzwonków i tablic.
Wręczamy biuletyn o cudach eucharystycznych, nasz folder parafialny i inne foldery.
Kolędę rozpoczynamy od g. 16.00, w soboty od g. 10.00.
Osoby nowe i Ci którzy kapłana nie przyjmowali proszeni są o zgłoszenie się do Księży dla zaproszenia nas.
Ofiary przeznaczone są na projektowanie i wykonanie wymiany źródła ogrzewania. Dziękujemy większości za tegoroczne większe ofiary.                                                                                                    Ks. K. Grzejszczyk /proboszcz/