WIELKANOC - 5.04.2015

1.      OKTAWA - (Zmartwychwstanie Pana Jezusajest największym Świętem chrześcijan, dlatego towarzyszy mu OKTAWA (8 dni) ciągłej radości z tego wydarzenia).

2.      W II. Dzień Świąt tradycyjnie TACA na Katolicki Uniwersytet Lubelski (KUL).

3.      W Okresie Wielkanocnym odprawiamy DROGĘ ŚWIATŁA. Zapraszamy na radosne rozważanie prawdy Zmartwychwstania - w piątki powieczornej Mszach św. .

4.      Za tydzień NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA z uroczystą KORONKĄ i Adoracja w GODZINIE MIŁOSIERZDIA (bez Mszy św.).

5.      Tego dnia powitamy RELIKWIE św. JADWIGI  Królowej (współpatronki ŚDM).

6.      Za tydzień SPOTKANIE KOMUNIJNE. Zaproszeni są rodzice w parach małżeńskich.

7.      Żywy Różaniec zaprasza w sobotę na godz. 17.00 na Różaniec i Mszę św.

8.      W piątek WYPOMINKI o 17.30, a potem Msza św. o dar zmartwychwstania dla nich.

9.      W piątek (w 5. rocz. katastrofy smoleńskiej) -  przy naszym Memoriale Katyńsko-Smoleński złożymy kwiaty wdzięczności i zapalimy znicze pamięci. Zapraszam.

10.    Dziękuję wszystkim, którzy uświetnili nasze TRIDUUM   PASCHALNE: Ministrantom, Szafarzom, Chórowi i Scholii młodzieżowej, Totus Tuus, Oazie, Bielankom, Wolontariuszom ŚDM i Panom od WARTY przy Grobie Bożym; oraz rodzinom Walasek, Pisarek i Suska a także E. Wolskiej, A. Korneluk K. Trojanowskiej, E. Jurkiewicz i M. Malinowskiej, Z. Kłoda, A. Bulskiej; a także J. Draczowi i J. Skrzyneckiemu.

11.    SZCZEGÓLNE PODZIĘKOWANIA składam ks. Kamilowi, Ks. Czesławowi, ks Sławkowi, oraz naszejZakrystiance S. Mateuszy (której pomagałaS. Teresilla), Siergiejowi, B. Dąbrowskiemu, J. Soleckiemu, K. Kusztalowi, P. Konarzewskiemu oraz T. Kusoskiemu.

12.    Dziękuję za Wasze ofiary naKWIATY DO GROBU BOŻEGO. Popatrzmy na ten piękny dar serc i wiary.

13.    Dziś TACA INWESTYCYJNA : ofiary z tacy na ogrzewanie k-ła w okresie zimowym.

KIOSK:  TYGODNIKI,Dzienniczek, Tak Rodzinie, oraz film z naszych rekolekcji z CAŁUNEM