WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE - 12.05.2024

Dla chorych transmisja LITURGII - pod loginem - bit.ly/swHubertZG.

1. Trwają NABOŻEŃSTWA MAJOWE (w tygodniu o g. 18.00, a w niedziele i uroczystości o 17.30).
  2. Dziś Siostry Nazaretanki przekazują nam Relikwie swojej Założycielki bł. s. Franciszki SIEDLISKIEJ.
  3. Dziś Uroczystość WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO. Ucieszmy się powołaniem do Nieba!!!
  4. Za tydzień - UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO. Modlimy się codziennie NOWENNĄ DO DUCHA SWIETEGO w trakcie Nabożeństwa MAJOWEGO.
  5. W sobotę WIGILIJNE CZUWANIE, które zaczniemy o g. 20.00 w charakterze modlitwy spontanicznej, zakończone Eucharystią ok g. 21.30-22.00.
  6. Za tydzień dzieci przyjmą I. KOMUNIĘ ŚW. podczas Mszy św. o g. 11.00. Prosimy dać pierwszeństwo Dzieciom i ich Rodzinom. W tygodniu BIAŁY TYDZIEŃ o g. 16.45. Proszę o modlitwę za te Rodziny.
  7. Dziś MŁODZIEŻ zaprasza na WIELKANOCNE UWIELBIENIE o 19.10. Prosimy przyjdźcie!!!
  8. Dziś - SPOTKANIE DZIECI i RODZICÓW dzieci komunijnych przed I. KOMUNIĄ ŚW.
  9. Dziś czynna kawiarenka. Młodzi zapraszają.
  10. W czwartek po NABOŻEŃSTWIE MAJOWYM - MSZA ŚW. O UZDROWIENIE za wstawiennictwem naszego Patrona św. HUBERTA.
  11. W piątek ostatnia - DROGA ŚWIATŁA. Zapraszamy.
  12. Wczoraj odbyło się Spotkanie MAŁŻEŃSKIE. Dziękujemy obecnym i prowadzącym.
  13. Za tydzień można wesprzeć Fundusz Budowy Kościoła (FBK).
  14. Za tydzień - 19.05. po wieczornej Mszy św. będą zapisy na nowy kurs do Bierzmowania. Zapraszamy rodziców z kandydatami. Zapraszamy kl. VIII i starszych, którzy do tej pory nie przyjęli tego sakramentu.
  15. Wyjazd na Pola Lednickie - 1/2 czerwca Zapisy u X. Marcina od kl.VII. Koszt 170 zł.
  16. WSPOMNIENIA: poniedziałek - św. Serwacy, wtorek - św. Macieja Ap., środa - św. Zofia Czeska, czwartek - Ur. Św. Andrzeja Boboli MM, św. Szymon Stock, sobota - św. Stanisława Papczyńskiego i bł. Guadelupe Ortiz, za tydzień - bł. Róża Czacka.
  17. Pomagali: Krzysztof i Joanna Olendzcy, Krzysztof i Ilona Wawro, Krzysztof Kulesza, Tomasz Łada oraz Zbigniew i Ewa Brinken, Beata Luty i Jadwiga Wrona.
  18. Dom Rekolekcyjny: Weekend z Duchem Świętym (17-19.05), Seminarium Posługi Modlitwą Wstawienniczą (24-26.05), Kurs Tobiasz i Sara (7-9.06), Kurs Przedmałżeński (21-23.06).
  19. Bardzo proszę, by nie stawiać nóg na klęczniku w ławkach (są niektóre mocno zniszczone).

STRÓJ - godny, niekoniecznie wygodny.

KIOSK: tygodniki, „Oremus” na maj i czerwiec, książki na weekend, obrazy i filmy. Polecam lekturę o Duchu Świętym i Jego czcicielach oraz pamiątki komunijne.

Dziękuję wszystkim, którzy nieustannie modlą się o normalną Polskę. Słuchajmy Maryi Królowej Polski!!!                                                                                                                                                 Ks. K. Grzejszczyk /proboszcz/