XI Niedz. Zwykła - 12.06.2016

Nie przeoczmy Jubileuszowej szansy, pogłębienia daru CHRZTU.

1.      Dziś NAB. Czerwcowe o godz. 17.30.

2.      Informuję, że otrzymaliśmy od Ks. Kard. St. Dziwisza - Relikwie św. STANISŁAWA.Pojedziemy w pielgrzymce autokarowej w następny poniedziałek 20 czerwca. O 17.30 przy samej konfesji św. Stanisława będziemy sprawować Mszę św. oraz odbierzemy uroczyście Relikwie św. Stanisława. ZAPISY już w zakrystii. Opłata 80 pln.

3.      Za tydzień powitamy św. Jose M. ESCRIVA, założyciela wielkiego Ruchu OPUS DEI.Pomoże nam kapłan z tego Dzieła (będzie do południa).

4.      Młodzież Bierzmowaną zapraszamy do grup naszej Parafii: Oazy, Odnowy, Scholi Młodzieżowej, czy ŚDM, oraz grup liturgicznych. W sobotę o 16.00 jest spotkanie z bierzmowanymi ostatnio - spotkanie na rowerach.

5.      Dziś ogodz. 19.00 spotkanie naszych Wolontariuszy.

6.      Spotkanie z Papieżem na Jasnej Górze- Info i cd. zapisów na ŚDM (indywidualnie).

7.      We wtorek Wieczór Uwielbienia, a w czwartek Msza z MODL. o Uzdrowienie.

8.      Jutro wspomnienie św. Antoniego z Padwy, a wpiątek św. Brata Alberta.

9.      Za tydzień podczas Mszy św. o g. 11.00 rozdanie dyplomów religii dla przedszkolaków.

10.    Za tydzień niedziela CHRZTÓW (III niedz. miesiąca).

11.    Za tydzieńo godz. 19.00 spotkanie pierwsze kandydatów do bierzmowania (nowy Kurs) tj. uczniów kl. III gimn.

12.    Tydzień temu spora grupa młodzieży była z księdzem na LEDNICY.

13.    Kard. Nycz dziękuję za ofiary na budowę Świątyni Opatrzności Bożej w kwocie  1950.

14.    Dom Rekolekcyjny:od piątku - Kurs Przedmałżeński, za 2 tyg -Kurs Tobiasz i Sara.

W WAKACJE: 3 - 8. lipcaREK. o Radości w Duchu Świętym; 10 - 17 lipca - REO. Zapraszamy chętne osoby!!!

KIOSK: TYGODNIKI: Idziemy, Niedziela, Gość Niedzielny, nowy - "Mały Gość Niedzielny", "Oremus" - na lipiec, "Miłujcie się", książka S. Sęka - Gra o honor, oraz książki o CHRZCIE POLSKI.

ZAPOWIEDZI: I:

- Jacek JEZIERSKI - kaw z W-wy iAnna FIJAŁKOWSKA - panna z par. tut.

- Przemysław Włodzimierz WICHROWSKI -kaw. z Nasielska iMonika BUDZIK - panna z par. tut.

- Wojciech Marcin WÓJCIK - kaw. iPaulina Aneta ŚWIETLIK - panna, oboje z par. tut.

- Piotr Mariusz KRUPIŃSKI - kaw. z W-wy iEwelina MIKUS - panna z par. tut.