XIX NIEDZ. ZWYKŁA - 9.08.2015

1.   Dziś NIESZPORYo17.30.

2.   W WAKACJE:

-KANCELARIA czynna- PONIEDZIAŁEK i CZWARTEK po Mszy św. wieczornej

- SPOWIEDŹ w tygodniu -10 min. przed Mszą świętą.

3.   Przypominam, że ADORACJA NAJŚW. SAKRAMENTU jest: we wtorek - od ok. 18.30 - 20.00 oraz w piątek - od 7.45 - 11.00 i od 14.40 do 18.00. O godz. 15.00 KORONKA do Miłosierdzia Bożego..

4.   KSIĘGA TRZEŹWOŚCI na sierpień - (Polskę dotyka plaga alkoholizmu, Polacy piją więcej niż w czasach PRL – alarmuje Zespół Episkopatu ds. Trzeźwości).

5.   W poniedziałek święto św. Wawrzyńca, we wtorek wsp. św. Klary, w środę św. Joanny de Chantal, a w piątek wsp. św. Maksymiliana Kolbego.

6.   W sobotę  uroczystość Wniebowzięcia NMP, msze Święte jak w niedzielę. Tego dnia także przypada 95-ta rocznica Cudu nad Wisłą - zwycięstwa nad bolszewikami.

7.   15.08 o godz. 7:00 rusza z naszej parafii pielgrzymka do Pieczysk, zapisy w zakrystii.

8.   Zachęcamy do uczestnictwa wpieszych pielgrzymkach na Jasną Górę.

9.   Dziś TACA NA KUL.

KIOSK:  NIEDZIELA,  IDZIEMY,  GOŚĆ NIEDZIELNY,  "OREMUS"- na sierpień, nowy nr. "Miłujcie się", Mały Gość Niedzielny,  "Modlitewnik św. Rity" iinne książki, PŁYTY CD, filmy i ikony.

Zapowiedzi I-sze:

·         Jarosław Głasek i Dorota Mogielnicka - oboje z par. tut

·         Piotr Zawadzki kaw. z Płocka i Anna Franciszka Kozińska - panna z par. tut.

W WAKACJE   PAMIETAJ

- O NIEDZIELNEJ      MSZY ŚW.