XV NIEDZ. ZWYKŁA - 12.07.2015

1.      Dziś NIESZPORYo17.30.

2.      W WAKACJE:

-KANCELARIA czynna- PONIEDZIAŁEK i CZWARTEK po Mszy św. wieczornej

- SPOWIEDŹ w tygodniu -10 min. przed Mszą świętą.

3.      W czwartek Msza św. o UZDROWIENIE za przyczyną naszego Patrona - św. HUBERTA.

4.      Tego dnia będziemożliwość poświęcenia i założenia szkaplerzy Najśw. Maryi Panny, albowiem jest to takżewspomnienie Najśw. Maryi Panny z Góry Karmel.

5.      Przypominam, że ADORACJA NAJŚW. SAKRAMENTU jest: we wtorek - od ok. 18.30 - 20.00 oraz w piątek - od 7.45 - 11.00 i od 14.40 do 18.00. O godz. 15.00 KORONKA do Miłosierdzia Bożego.

6.      DOM REKOLEKCYJNY: w wakacje: Rekolekcje O RADOŚCI w Duchu Świętym (19-25.07)

KIOSK:  GOŚĆ NIEDZIELNY,  NIEDZIELA,  IDZIEMY,  "OREMUS"- na lipiec i sierpień, nowy nr. "Miłujcie się", Mały Gość Niedzielny,  "Modlitewnik św. Rity" iinne książki, PŁYTY CD, filmy i ikony.

W WAKACJE PAMIETAJ

- O NIEDZIELNEJ  MSZY ŚW.