XVI NIEDZ. ZWYKŁA - 19.07.2015

1.      W minionym tygodniu byłyIMIENINY KS. KAMILA. Dziękuję tym, którzy pamiętali.

2.      Jutro są IM. ks. CZESŁAWA. Życzymy wiele łask Bożych, dziękując za pomoc.

3.      Żegnamy dziś ks. MARCINA ŻUGAJ, dziękując za pomoc i obecność z nami.

4.      Dziś NIESZPORYo17.30.

5.      W WAKACJE:

-KANCELARIA czynna- PONIEDZIAŁEK i CZWARTEK po Mszy św. wieczornej

- SPOWIEDŹ w tygodniu -10 min. przed Mszą świętą

6.      Za tydzień - jak zwykle w okolicach św. Krzysztofa - POŚWIĘCIMY POJAZDY. Będą pamiątki, a ofiary są na pomoc misjonarzom polskim

7.      Przypominam, że ADORACJA NAJŚW. SAKRAMENTU jest: we wtorek - od ok. 18.30 - 20.00 oraz w piątek - od 7.45 - 11.00 i od 14.40 do 18.00. O godz. 15.00 KORONKA do Miłosierdzia Bożego.

8.      W środę (22 lipca)Nabożeństwo do św. RITY. Przed Mszą św. będąkartki do wpisania modlitw. Zapraszam zRÓŻAMI.

9.      Wczwartek, prawie100 osób przyjęłoSZKAPLERZ – znak oddania się Matce Bożej.

10.    Wczoraj ok.100 osóbbyło narekolekcjach "Jezus na Stadionie", z o. Boshoborą.

11.    Za tydzień naszCaritas będzie zbierałpieniądze na pomoc naszym8 rodzinom wielodzietnym.

12.    Zachęcam do pielgrzymek: Warszawskiej, ale takżeWarszawsko-Praskiej.

13.    W kancelarii można złożyć ofiarę (3 Niedz)naFUNDUSZ BUDOWY KOŚCIOŁA. Za każdy dar z serca dziękuję, także te przelane na konto parafii.

14.    W piątek wspomnienieśw. Kingi iśw. Krystyny.

15.    W czwartek świętośw. Brygidy, patronki Europy,w sobotę świętośw. Jakuba, Ap.

KIOSK:  NIEDZIELA,  IDZIEMY,  GOŚĆ NIEDZIELNY,  "OREMUS"- na sierpień, nowy nr. "Miłujcie się", Mały Gość Niedzielny,  "Modlitewnik św. Rity" iinne książki, PŁYTY CD, filmy i ikony.

ZAPOWIEDZI: I-sze

- Adam RYBAK - kaw. i Małgorzata MIŁOSZ - panna, oboje z par. tut.

- Marcin WENCŁAWIAK - kaw. z par. tut. i Ewelina TOMASZEWSKA - panna z Banichy

W WAKACJE PAMIETAJ           - O GODNYM STROJU