XX NIEDZIELA ZWYKŁA - 20.08.2023

Dla chorych transmisja LITURGII - pod loginem - bit.ly/swHubertZG.

- KANCELARIA w WAKACJE CZYNNA TYLKO w poniedziałki i czwartki od 18.30 -19.30.
- SPOWIEDŹ w WAKACJE: w tygodniu - tylko przed Mszami świętymi; w niedziele – zwykle normalnie.

ADORACJA PIĄTKOWA w całe wakacje - OD godz. 15.00 (od KORONKI).
ADORACJA codzienna od godz. 17.30. Zapraszamy.

1. Dziś NIESZPORY o g. 17.30. Zapraszamy.
  2. We wtorek – wspomnienie NMP Królowej – w czasie mszy św. o 18.00 odnowienie aktu zawierzenia Maryi.
  3. W sobotę Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Msze św. o 7.15, 9.00 i 18.00
  4. We wtorek - Wspomnienie św. RITY (Patronka Spraw Beznadziejnych) intencje i róże.
  5. Sierpień – miesiąc szczególnych wydarzeń religijnych i patriotycznych (KSIEGI TRZEŹWOŚCI).
  6. Grupa Odnowy zaprasza na spotkania modlitewne we wszystkie wtorki wakacji także.
  7. WSPOMNIENIA: poniedziałek – św. Piusa X, wtorek – N.M.Panny, Królowej, środa – św. Róży z Limy, czwartek – św. św. Bartłomieja Ap., piątek – św. Ludwika IX i św. Miriam, sobotę – Ur. N.M.Panny Częstochowskiej.
  8. Dziękuję: mężczyznom za układanie pociętego drewna (niestety z opóźnieniem pociętego).
  9. Także dziękuję naszym Pielgrzymom do Pieczysk i Prowadzącym. Oraz Policji za opiekę na trasie.

KIOSKTYGODNIKI, „OREMUS”- na IX,  „Mały Gość Niedzielny”, „Trwajcie w miłości” oraz  ciekawe książki i albumy o Rodzinie Ulmów.

STRÓJ w kościele – godny, niekoniecznie wygodny.
Rodziców i Dziadków - uwrażliwiamy, by dopilnować praktyk wiary dzieci i wnuków.

Ks. K. Grzejszczyk /proboszcz/