XXIII Niedz. Zwykła - 4.09.2016

1.      Dziś NAB. ADORACYJNE o 17.30. Dziś w Rzymie kanonizacja bł. Matki Teresy.

2.      Dziś o godz. 10.10 Konf.  CHRZCIELNA - obowiązkowa (chrzty w nast. mies.).

3.      Za tydzień (11.09) po Mszy wiecz. zapraszamy Rodziców i młodzież przygotowującą się do S. Bierzmowania. Podamy plan przygotowań młodzieży kl. I ponad-gimnazjalnych.

Zapraszamy także młodzież starszą, która dotychczas nie przyjęła tego Sakramentu.

4.      Przygotowanie do I KOMUNII ŚW. rozpoczniemy za tydzień 11.09 o godz. 10.00.

5.      Jutro spotkanie grupy Matanoia o 16.30, a o godz. 19.00 - Szafarzy.

6.      We wtorek nasza Grupa Odnowy w Duchu Świętym ma inauguracyjną Eucharystię o godz. 20.00. Zapraszamy także inne osoby.

7.      Ministranci zaczynają swoje spotkania od najbliższej soboty.

8.      Bardzo proszę wszystkie GRUPY PARAFIALNE o gorliwy i twórczy start.

9.      Za tydzieńo godz. 11.00 zostaną poświęcone tornistry dzieci kl. I.

10.    W czwartek święto Narodzenia Najśw. Maryi Panny.

11.    Jutro wspominamy św. Matkę Teresę, a wpiątek - bł. Anielę Salawa.

12.    Wracamy do całodziennej piątkowej adoracji.

13.    W piątek o godz. 17.25 WYPOMINKI, a potem Msza św. za polecanych w nich.

14.    Bardzo proszę chrześcijańskich rodziców o takie układanie planów swoim dzieciom, aby I. Piątki były wolne od mniej istotnych zajęć.

15.    KANCELARIA już czynna normalnie - 4 dni w tygodniu.

16.    Dom Rekolekcyjny : w ten weekend - Kurs o dialogu, a za 3 tyg. - Kurs Filip dla małżeństw.

17.    Dziś TACA INWESTYCYJNA. Wykonano: alejka naCmentarzu, prace hydrauliczne

KIOSK:

TYGODNIKI: Niedziela, Gość Niedzielny, Idziemy, " Różaniec", "Tak rodzinie", "Mały Gość Niedzielny" i "Miłujcie się" i filmy, oraz kubek ŚDM.

ZAPOWIEDZI:  I. Łukasz Michał MARSZAŁ- kaw. ze Skolimowa i Klaudia Jolanta MICHALSKA- panna - z par. tut.

Bardzo zapraszam naszych Wolontariuszy ŚDM na spotkanie przy ognisku w niedzielę - za tydzień o godz. 14.30 u Sióstr Elżbietanek. Chcemy nacieszyć sie tym pięknym darem Światowych Dni Młodzieży, naszą służbą, radościami, kontaktami oraz tym co się wydarzyło. Także zapraszam wszystkich MŁODYCH, którzy byli na ŚDM w Krakowie.

Wolontariuszy dorosłych zapraszamy 9.10 - w Dzień Papieski, po wieczornej Mszy św. Przepraszamy Was za tą zmianę.

LIST Z ESTONII (ŚDM)