XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA - 10.09.2023

Dla chorych transmisja LITURGII - pod loginem - bit.ly/swHubertZG.

- KANCELARIA już czynna normalnie – 4 razy wg. grafiku.
- ADORACJA PIĄTKOWA – już normalnie – od 7.45 (o g. 15.00 - KORONKA).
- ADORACJA codzienna od godz. 17.30. Zapraszamy.

1. Dziś NIESZPORY o g. 17.30. Bardzo dziękuje.
  2. W czwartekŚwięto PODWYŻSZENIA KRZYŻA ŚWIETEGO.
  3. WSZYSTKIE GRUPY PARAFIALNE BARDZO PROSZĘ O SZYBKI i ENERGICZNY START!!!
  4. Jutro o 19.30 - SPOTKANIE Odpowiedzialnych Wszystkich Grup Parafialnych.
  5. BIBLIOTEKA już jest czynna i zaprasza dorosłych, młodych i dzieci.
  6. Informuje że pierwsze SPOTKANIE KOMUNIJNE będzie za tydzień -17 września o g. 10.05.
  7. Dziś młodzi rozdają darmową gazetę ewangelizacyjną Dobre Nowiny.
  8. Za tydzień młodzi powiedzą i pokażą nam mini filmiki o Światowych Dniach Młodych (ŚDM).
  9. Za tydzień spotkanie grupy młodzieżowej „Zostaw Ślad po wieczornej Mszy św. (zapraszamy młodych od 7 kl. SP, szkół średnich i studentów).
  10. Za tydzień o g. 10.10 zbiórka kandydatów na ministrantów (od IV kl.) wraz z rodzicami (dolny kościół).
  11. Także za tydzień w czasie Mszy św. o 11.00 wręczenie nagród dla ministrantów, bielanek i scholii.
  12. Grupa Odnowy w najbliższą sobotę przeżywa całodzienny DZIEŃ SKUPIENIA w domu i w kościele.
  13. WSPOMNIENIA: wtorek – wsp. Najświętszego Imienia Maryi, środa – św. Jana Chryzostoma, czwartek – Święto, piątek – św. wsp. N.M.P. Bolesnej, sobota – św. MM Korneliusza i Cypriana, niedziela – św. Lamberta i św. Zygmunta Szczęsnego-Felińskiego.
  14. Dziękuję: J. i B. Suska oraz P. Żbikowskiemu, H. Zamoyskiemu, K. Wawro i A. Poruszek, E. Kawęckiej, A. Malinowskiej, B. Obrębowskiej i M. Stola.
  15. Dziś TACA na SEMINARIUM (prosi nasz Biskup).
  16. Nasi reprezentanci (ok.100) są dziś na beatyfikacji - Rodziny ULMÓW.
  17. Wczoraj gościliśmy wszystkich Księży z naszego dekanatu na tzw. Spotkaniu Dekanalnym.
  18. DOM REKOLEKCYJNY: 17.09. - Spotkanie dla byłych Narzeczonych (już zaślubionych); Kurs o Dialogu (22-24.09); Kurs Tobiasz i Sara - (29.09-1.10).
  19. OAZA bardzo zaprasza do formowania się w grupach dziecięcych i młodzieżowych (od IV kl., młodzież kl. starszych, młodzież licealną i studentów, w niedzielę za 2 tygodnie 24.09. Po Mszy św. o g. 11.00 odbędzie się krótkie spotkanie informacyjne o tej propozycji z animatorami grup.

KIOSKTYGODNIKI, nowe - „Trwajcie w miłości” oraz  ciekawe książki.

Ks. K. Grzejszczyk /proboszcz/