XXIV Niedz. Zwykła - 11.09.2016

1.      Dziś NIESZPORY o 17.30.

2.      Dziś rozpoczynamy przygotowanie do I KOMUNII ŚW. o godz. 10.00.

3.      Dziś po Mszy wiecz. zapraszamy Rodziców i młodzież przygotowującą się do Sakr. Bierzmowania. Podamy plan przygotowań młodzieży kl. I ponad-gimnazjalnych.

Zapraszamy także młodzież starszą, która dotychczas nie przyjęła tego Sakramentu.

4.      Bardzo proszę wszystkie GRUPY PARAFIALNE o gorliwy i twórczy start.

5.      W czwartek Msza św. z MODL. o UZDROWIENIE. Zapraszamy.

6.      Zapraszamy już do naszej Biblioteki. (Prosimy o zwrot wypożyczonych książek).

7.      Nasza SCHOLA DZIECIĘCA zaczyna swoją służbę. Zapraszamy. Są nowe zasady.

8.      Pielgrzymka do Krakowa- 28.09. Szczegóły za tydzień. (Relikwie św. Jacka i bł. Bronisławy).

9.      W tym tygodniu:  w środę święto Podwyższenia Krzyża św. i wspomnienia: wtorek -św. Jana Chryzostoma, piątek - św. Korneliusza i Cypriana, sobotę - św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego.

10.    Wydział Duszp. Rodzin naszej Kurii zaprasza 24-25 września na Ogólnopolską Pielgrzymkę Małżeństw na Jasną Górę.

11.    PWTW  zaprasza w tym roku na: Studium dla animatorów małżeństw w parafii (dwusemestralne); Studium małżeństwa i rodziny (dwuletnie); Podyplomowe studia etyki dla nauczycieli.

12.    Wróciliśmy do całodziennej piątkowej ADORACJI.

13.    Za tydzień TACA na SEMINARIUM, a za 2 tyg. na Włochy po trzęsieniu ziemi.

14.    Przypomnienia:- przyklękamy przed przyjęciem Komunii św. (chorzy - skłon). Rodziców z dziećmi małymi zapraszam na Mszę z udziałem dzieci o godz. 11.00.

KIOSK:

TYGODNIKI:Niedziela, Gość Niedzielny, Idziemy, " Różaniec", "Tak rodzinie", "Mały Gość Niedzielny" i "Miłujcie się" i filmy, oraz kubek ŚDM.

ZAPOWIEDZI:

II. Łukasz Michał MARSZAŁ- kaw. ze Skolimowa i Klaudia Jolanta MICHALSKA- panna - z par. tut.

I. Jan Tomasz MAILISZEWSKI - kaw. z par. tut. iWeronika Joanna REROŃ - panna z W-wy

DZIŚ o 14.30 u Sióstr Elżbietanek (ul. Parkowa 41) spotkanie naszych Wolontariuszy ŚDM. Spotkanie przy ognisku.  Chcemy pocieszyć sie tym pięknym darem Światowych Dni Młodzieży i tym co dobre się wydarzyło.

Wolontariuszy dorosłychzapraszamy 9.10 - w Dzień Papieski, po wiecz. Mszy św.