XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA - 17.09.2023

Dla chorych transmisja LITURGII - pod loginem - bit.ly/swHubertZG.

- ADORACJA PIĄTKOWA – już normalnie – od 7.45 (o g. 15.00 - KORONKA).
- ADORACJA codzienna od godz. 17.30. Zapraszamy.

1. Dziś NIESZPORY o g. 17.30.
  2. Za tydzień powitamy i przyjmiemy w Relikwiach św. Ludwika Marię Grignion de Montfort.
  3. W czwartekMsza św. z MODLITWĄ O UZDROWIENIE za wstawiennictwem św. Huberta.
  4. Dziękuję GRUPOM za właściwy START w rok duszpasterski!!!
  5. BIBLIOTEKA zaprasza dorosłych, młodych i dzieci.
  6. Dziś pierwsze SPOTKANIE KOMUNIJNE o g. 10.05.
  7. Dziś młodzi powiedzą i pokażą nam mini filmiki o Światowych Dniach Młodych (ŚDM).
  8. Dziś spotkanie grupy młodzieżowej „Zostaw Ślad po wieczornej Mszy św. (zapraszamy młodych od 7 kl. SP, szkół średnich i studentów). Tematy: Gr. Młodsza – jesteś wybrany; Gr. Starsza – przemienić zazdrość.
  9. Dziś o g. 10.10 zbiórka kandydatów na ministrantów (od IV kl.)wraz z rodzicami (dolny kościół).
  10. Także dziś w czasie Mszy św. o 11.00 wręczenie nagród dla ministrantów, bielanek i scholii.
  11. W czwartek – odprawa Oazy o 19.00.
  12. W piątek - NABOŻEŃSTWO do św. RITY (Patronki Spraw Beznadziejnych – róże i intencje.
  13. W związku z „Tygodniem wychowania” – zapraszamy za tydzień na g. 16.30 na prelekcje i mini warsztaty. Temat: Modele postaw rodzicielskich a formy kontaktu z dzieckiem i styl wychowania w rodzinie”
  14. Za tydzień spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania po wieczornej Mszy św. Zapraszamy również – równolegle - Rodziców tej młodzieży.
  15. Za tydzieńDzieci komunijne otrzymają różańce.
  16. Za tydzień – na Sumie modlimy się za Ojczyznę.
  17. Za tydzień młodzież zaprasza do kawiarenki (to będzie dla nich pomoc w gromadzeniu środków na następne ŚDM w Seulu).
  18. Grupa Odnowy miała wczoraj całodzienny DZIEŃ SKUPIENIA w domu i w kościele.
  19. WSPOMNIENIA: dziś – św. Lamberta i św. Zygmunta Szczęsnego-Felińskiego, poniedziałek – św. Stanisława Kostki, wtorek – św. Józefa z Kupertynu i św. Januarego, środa – św. MM Andrzeja Kim Taegoni Tow., czwartek – święto św. Mateusza Ap., piątek – bł. Bernardyny Jabłońskiej, sobota – św. Ojca Pio.
  20. Dziękuję: M.i M. Koźlakowskim, M. i J. Dmochowskim, P. Żbikowskiemu, Ag. Folwarskiej, E. Brinken, A. Troszak i U. Górskiej i rodz. Pisarek.
  21. Nasi reprezentanci (ok.100) byli na beatyfikacji - Rodziny ULMÓW. Kilka zdjęć……
  22. DOM REKOLEKCYJNY: dziś - Spotkanie dla byłych Narzeczonych (już zaślubionych); Kurs o Dialogu (22-24.09); Kurs Tobiasz i Sara - (29.09-1.10).
  23. Dziś w kancelarii będzie można złożyć ofiarę na Fundusz Budowy Kościoła. Bóg zapłać każdemu.
  24. OAZA bardzo zaprasza do formowania się w grupach dziecięcych i młodzieżowych (od IV kl., młodzież kl. starszych, młodzież licealną i studentów, w niedzielę za tydzień - 24.09. Po Mszy św. o g. 11.00 odbędzie się krótkie spotkanie informacyjne o tej propozycji z animatorami grup.

KIOSKTYGODNIKI, OREMUS na X, Trwajcie w miłości” oraz  KALENARZE, nowe książki i albumy, podręcznik historii prof. Roszkowskiego i książki o rodzinie Ulmów.

Ks. K. Grzejszczyk /proboszcz/