XXV NIEDZIELA ZWYKŁA - 24.09.2023

Dla chorych transmisja LITURGII - pod loginem - bit.ly/swHubertZG.

- ADORACJA PIĄTKOWA – już normalnie – od 7.45 (o g. 15.00 - KORONKA).
- ADORACJA codzienna od godz. 17.30. Zapraszamy.

1. Dziś NIESZPORY o g. 17.30. Bardzo zapraszam.
  2. Dziś witamy w Relikwiach św. Ludwika Marię Grignion de Montfort.
  3. Jutro (jak w każdy ostatni poniedziałek miesiąca) – NABOŻEŃSTWO DO ŚW. JANA PAWŁA II..
  4. Dziś - spotkanie kandydatów do Bierzmowania po wieczornej Mszy św. A za tydzień o tej samej porze zapraszamy Rodziców Kandydatów.
  5. Dziś na Sumie modlimy się za Ojczyznę.
  6. Dziś Dzieci komunijne otrzymują różańce.
  7. Dziś - w związku z „Tygodniem wychowania” – zapraszamy na g. 16.30 na prelekcje i mini warsztaty. Temat: Modele postaw rodzicielskich a formy kontaktu z dzieckiem i styl wychowania w rodzinie”
  8. Dziś młodzież zaprasza do kawiarenki (pomoc w gromadzeniu środków na następne ŚDM w Seulu).
  9. Za tydzień zapraszamy na Mszy św. o g. 18.00 na Mszę św. z Aniołamiprzyjdź i zobacz co Aniołowie robią podczas Mszy świętej.
  10. Za tydzień o g. 11.00 nastąpi inauguracja Różańca szkolnego.
  11. Za tydzień modlimy się za młodzież i będzie rozdawana darmowa gazeta ewangelizacyjna – Dobre Nowiny.
  12. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą prowadzić śpiew na Mszy św. i wieczorach uwielbienia, oraz tych którzy chcą mieć wpływ na śpiewy - w piątki o g. 19.00 i w niedziele o g. 17.00.
  13. WSPOMNIENIA: poniedziałek – bł. Władysława z Gielniowa, wtorek – św.MM Kosmy i Damiana, środa – św. Wincentego a Paulo, czwartek – św. Wacława, piątek – św. Archaniołów Michała, Gabriela, Rafała, sobota – św. św. Hieronima, niedz. – Anioła Stróża.
  14. Dziękuję: A. Pisarek, L. Krasuciej, D. Pastuszak, E. Żbikowskiej, A. Troszak, A. Kulicie.
  15. DOM REKOLEKCYJNY: Kurs o Dialogu (22-24.09); Kurs Tobiasz i Sara - (29.09-1.10), .

KIOSKTYGODNIKI, OREMUS na X, Trwajcie w miłości” oraz  KALENDARZE, nowe książki i albumy, podręcznik historii prof. Roszkowskiego i książki o rodzinie Ulmów.

Dziś nasza OAZA bardzo zaprasza na spotkanie informacyjne o formacji oazowej w grupach dziecięcych i młodzieżowych (od IV kl., młodzież kl. starszych, młodzież licealną i studentów po Mszy św. o g. 11.00 (z animatorami tych grup wiekowych).

Ks. K. Grzejszczyk /proboszcz/