XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA - 01.10.2023

Dla chorych transmisja LITURGII - pod loginem - bit.ly/swHubertZG.

1. Dziś NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE o g. 17.15. Bardzo zapraszam.
  2. W październiku zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe codziennie o g. 18.00, w niedziele o godz. 17.15. A dzieci szczególnie w dwa dni we wtorek i czwartek o g. 16.00.
  3. DziśKATECHEZA CHRZCIELNA o g. 10.05 dla planujących CHRZTY w październiku i listopadzie.
  4. Dziś - zapraszamy Rodziców Kandydatów do Bierzmowania.
  5. Dziś zapraszamy na Mszy św. o g. 18.00 na Mszę św. z Aniołamiprzyjdź i zobacz co Aniołowie robią podczas Mszy świętej.
  6. Dziś o g. 11.00 nastąpi inauguracja Różańca Szkolnego.
  7. Dziś modlimy się za młodzież.
  8. W tym tygodniu wypadają: I. CZWARTEK (adoracja o powołania od g. 17.00); I. PIĄTEK (SPOWIEDŹ rano oraz od g. 15.30. Dodatkowa Msza św. o g.16.00. Odwiedzamy zgłoszonych CHORYCH) i I. SOBOTA miesiąca (Nabożeństwo Fatimskie z różańcem i Mszą św. o g. 18.00 za Żywy Różaniec i Ojczyznę).
  9. W czwartek o g. 19.00 spotkanie Odpowiedzialnych Odnowy w Duchu Świętym.
  10. Za tydzień drugie obowiązkowe SPOTKANIE KOMUNIJNE o g. 10.05.
  11. Za tydzień spora grupa ministrantów w nagrodę jedzie na mecz ekstraklasy
  12. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą prowadzić śpiew na Mszy św. i wieczorach uwielbienia, oraz tych którzy chcą mieć wpływ na śpiewy - w piątki o g. 19.00 i w niedziele o g. 17.00.
  13. WSPOMNIENIA: poniedziałek – św. Aniołów Stróżów, środę – św. Franciszka z Asyżu, czwartek – św. Faustyny Kowalskiej, piątek – św. Brunona, sobota – wsp. N.M.Panny Różańcowej.
  14. Dziękuję: Z. Król, E. Maliszewskiej, A. Korneluk, A. Malinowskiej, I. Stikute, E. Lewińskiej, E. Żbikowskiej z córką, U. Tkacz, B. Świetlik, D. Pastuszak, A. Troszak, Urwalskiej.
  15. Dziś - TACA INWESTYCYJNA: remont generalny kolejnego pomieszczenia, naprawa ławek, wymiana oświetlenia w salce spotkań.
  16. W tą sobotę Ks. Kardynał ustanowi nowe Sanktuarium Maryjne – M. B. Różańcowej – Pośredniczki Wszelkich Łask w naszym dekanacie o g. 18.00.
  17. DOM REKOLEKCYJNY: Kurs - W szkole Maryi (13-15.10), Kurs - Gdybyśmy zaczynali od nowa (27-29.10).
  18. Zaczynamy kolejny zeszyt modlitw do św. Huberta.

KIOSKTYGODNIKI, OREMUS na X, Trwajcie w miłości” oraz  KALENDARZE, nowe książki i albumy, podręcznik historii prof. Roszkowskiego i książki o rodzinie Ulmów.

ZAPOWIEDZI:
I. Karol Michał Skarżyński – kaw. z W-wy i Eliza Ewa Kuźmińska – panna z par. tut.

Dziś anonsujemy z wyprzedzeniem kolejną edycję SPOTKAŃ MAŁŻEŃSKICH w trzecie soboty miesiąca.

Ks. K. Grzejszczyk /proboszcz/