XXXIII Niedz. Zwykła - 13.11.2016

Nie przeoczmy Jubileuszowej szansy, pogłębienia daru CHRZTU.

1.      Dziś VIII Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym, tym razem w IRAKU; do puszek przy wyjściach można złożyć ofiarę na ten cel.

2.      POZOSTAŁ TYLKO TYDZIEŃ ROKU MIŁOSIERDZIA (i CHRZTU) !!!

3.      Czy jesteś przygotowany do INTRONIZACJI Chrystusa?

4.      Co u nas za tydzień: Tak doniosłą chwilę warto poprzedzić namysłem, postem, spowiedzią (w piątek i w sobotę będziemy szczególnie do dyspozycji).Na koniec każdej Mszy św. przed Wystawionym Najśw. Sakramentem, będziemy dokonywać owego najdonioślejszego dla chrześcijanina Aktu Wyboru Jezusa na Pana i Króla naszego życia i naszej Ojczyzny.(Na Sumie Odnowa w Duchu Świętym odnowi swoje zaangażowania - "nasze CREDO"). Zachęcam wszystkie GRUPY, RUCHY do mobilizacji na 100% i włączenia się także publicznego.

5.      PROGRAM w Łagiewnikach: 10.00 - Nabożeństwo, 11.00 - Nauczanie, 12.00 - Msza św. z Aktem Jubileuszowym (od 8.00 okazja do spowiedzi).

6.      Od nas jadą 2 autokary: MŁODZIEŻY (z księdzem i diakonem) na Intronizację - o godz.6.00. Drugi autokar z dorosłymi - jest jeszcze 15 miejsc. Koszt 60 zł.

7.      Dziś SPOTKANIE KOMUNIJNE.

8.      Dziś NAB. FATIMSKIE o godz.17.00.

9.      Dziękuję za dar i czas ODPUSTU Parafialny. Szczególne podziękowania Siostrom, chórowi i Służbie Liturgicznej. Nadto: Ag. Poruszek, Zdz. Król, J. Andziak i Marii Świetlik, W. Polit, Paniom z kuchni i Kiosku, J. Draczowi i W. Skalskiemu. Dla dzieci sa jeszcze kolorowanki ze św. Hubertem.

10.    W czwartek MSZA ŚW. o UZDROWIENIE za wstaw. naszego PATRONA.

11.    Dziękuje obecnym w kościele 11 listopada modląc się za Ojczyznę.

12.    W piątek Msza św. Oazy i potem wieczór modlitewny z rozważaniami z Dzienniczka.

13.    Jutro wspomnienie bł. Luizy Merkert, w środę - wsp. N.M.P. Ostrobramskiej (Miłosierdzia), w czwartek - św. Elżbiety, w piątek - bł. Karoliny Kózkówny.

14.    W Domu Rekolekcyjnym: od piątku - Kurs Przedmałżeński, a za 2 tyg. - Kurs Tobiasz i Sara i zam-c Kurs o Dialogu.

KIOSK:

TYGODNIKI:Gość Niedzielny, Idziemy, Niedziela, i "Miłujcie się", "Oremus"- na grudzień. "Dzienniczek św. Faustyny", kalendarze na 2017 r. i wiele innych nowych tytułów, szczególnie polecam filmy oraz flagi narodowe i naklejki.

UWAGA - FILM z wydarzeń ŚDM z naszej Parafii z naszymi młodymi GOŚĆMI !!!