Zesłanie Ducha Świętego - 24.05.2015r.

1.      Dziś  Uroczystość ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO. Tak kończymy czas PASCHY.

2.      Po Mszy św. wieczornej P. Jacek zaprasza na koncert zespołu "Kultywacja".

3.      Jutro święto MATKI  KOŚCIOŁA.  Msze święte: 9.00 i 18.00.

4.      Za tydzień Uroczystość TRÓJCY ŚWIĘTEJ.

5.      WYBORY: decydujemy o przyszłości, nie wolno nie mieć swojego zdania, wybieramy...

6.      NAB. DZIEKCZYNNE zaDAR DUCHA ŚWIĘTEGO dziś o godz. 17.15 połączone z  NAB. MAJOWYM.W tym tygodniu ostatnie NAB. MAJOWE.

7.      Dziękuję czuwającym dziś w nocy podczas WIGILII Zesłania Ducha Świętego.

8.      Za tydzieńprzyjmiemy w RELIKWIACH Świętego WINCENTEGO A PAULO.

9.      Dziś poMszy św. o godz. 9.00 spotkanie panów zTOTUS TUUS.

10.    Jutro kolejne Nab. przy RELIKWIACH KRWI ŚW. JANA PAWŁA II. Czwarty rok mija gdy św. Jan Paweł II przybył do naszej Parafii (od 30 maja 2011r).

11.    Spotkanie RADY PARAFIALNEJ jutro poNab. do JANA PAWŁA II.

12.    W czwartek święto- Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana, zaś Wspominamy: 26.05 (wt.) -św. Filipa Neri, 29.05 (pt.) - św. Urszulę Ledóchowską.

13.    I KOMUNIA ŚW.  Radość - wszyscy chłopcy w pierwszym pragnieniu pragną być ministrantami - omadlajmy ich wierność; Dar rodziców - 4030 - na parafię (okna lub żyrandol (dzieci otrzymały różańce, medaliki, książeczki, obrazki za kwotę 2500) oraz 31 dzieci z 57 złożyło dar na Misje w kwocie - 1220,71).

14.    Harcerze (ZHR) o godz. 16.00 w czasieMszy św. mają poświęcenie sztandaru.

15.    "MARSZ DLA ŻYCIA" - za tydzień 31 maja od godz. 12.00 spod pomnika Kopernika. Bardzo zachęcam do uczestnictwa, aby troszczyć się o normalność.

16.    Dziękuję bardzo za pomoc w układaniu drewna: Tomaszowi Wolskiemu.

17.    W piątek 8 młodych z naszej parafii wyruszyło na rejs statkiem "Pogoria".

18.    Za tydzień nasz CARITAS zbiera na pomoc wakacyjną naszym 8 rodzinom wielodzietnym.

19.    DOM REKOLEKCYJNY: za 3 tyg. - KURS TOBIASZ i SARA (12-14.06).

KIOSK:  Niedziela, Gość Niedzielny, Idziemy,  oraz książka o św. Filipie Neri -patronie radości a także film z naszych rekolekcji z CAŁUNEM inowe książki i pamiątki na prezenty komunijne.