Zalesie Górne, ul. Białej Brzozy 23 517 050 406Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Siostry i Księża posługujący na terenie naszej Parafii razem z parafianami i młodzieżą z grupy "Zostaw Ślad" świętowali Dzień Życia Osób Konsekrowanych na uroczystej Mszy św. oraz wspólnym poczęstunku.
W wigilię Uroczystości Wszystkich Świętych razem z Mieszkańcami Nieba świętowaliśmy podczas wspólnej modlitwy w kościele, procesji światła ze św. Hubertem oraz wspaniałego balu.
Zdjęcia z Mszy św. i procesji w Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Tego dnia ks. Czesław i ks. Bogdan obchodzili złoty jubileusz 50-lecia święceń kapłańskich.
Wigilia Zesłania Ducha Świętego odbyła się pod hasłem "W mocy Bożego Ducha". Były tańce, przedstawienie o św. Hubercie, koncert, modlitwa uwielbienia oraz Eucharystia.
W Niedzielę Palmową oprócz świętowania uroczystego wjazdu Jezusa do Jerozolimy, młodzież z Oazy i "Zostaw Ślad" przez rozprowadzanie palm, zbierała fundusze na rekolekcje wakacyjne oraz remont organów.