I NIEDZ. WIELKIEGO POSTU - 14.02.2016

1.      Dziś pierwsze GORZKIE ŻALE o godz. 17.00.

2.      W piątek Nabożeństwo DROGI KRZYŻOWEJ: A) -16.00 dla DZIECI (z pomocami) B) - 18.30 dla wszystkich.

3.      Nasze REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE zaczniemy za 2 tygodnie - 29 lutego. Poprowadzi je O. Lazare Sowahe, kapłan z Togo.

4.      "Księga ABSTYNENCJI" - na ołtarzu Matki Bożej (44 osoby).

5.      CHRZEST  sam nie wystarczy. Potrzeba, by On w nas wzrastał i owocował.

6.      W czwartek wieczorna Msza św. z MODLITWA O UZDROWIENIE za przyczyną naszego Patrona św. Huberta.

7.      Za tydzień SPOTKANIE KOMUNIJNE.

8.      Za tydzień SPOTKANIE BIERZMOWANYCH oraz ICH RODZICÓW o g. 19.00.

9.      Ministranci po przerwie szkolnej rozpoczynają swoją formację. Ks. Kamil zaprasza.

10.    Dzieło ADOPCJI  DUCHOWEJ podjęło 123 osoby. Bardzo Im dziękuję.

11.    Jutro wspominamy - bł. Michał Sopoćko a w sobotę bł. Dzieci Fatimskie - Franciszka i Hiacyntę.

12.    Od wtorku w naszym Domu Rekolekcyjnym - Rekolekcje ORGANISTÓW.

13.    REKOLEKCJERoku Jubileuszu- od następnego wtorku (23 lutego).Za tydzień wysłuchamy świadectw przygotowujących nas do nich. Zapraszam Was wszystkich!!

14.    KANCELARIA jeszcze w tym tygodniu czynna we wtorek i piątek tylko po Mszy świętej.

15.    DOM REKOLEKCYJNY: za 2 tygodnie KURS FILIP dla MAŁŻEŃSTW.

16.    Dziś TACA na  SEMINARIUM  DUCHOWNE. W imieniu Ks. Kardynała Bóg zapłać.

KIOSK:

Gość Niedzielny, Idziemy, Niedziela, OREMUS - marzec,BIBLIA i modlitewniki na czas Jubileuszu i Roku Miłosierdzia. Polecam książki o Chrzcie Polski.

ZAPOWIEDZI:

I. Arkadiusz Paweł ORZECHOWSKI - kaw. z par. tut. i Anna ZIELIŃSKA - panna z Radomia

KOLĘDA:

PON (15.02) - 1) Pionierów - od stacji do Kor. Dębów;2) Pionierów - do końca oraz Stary Sad.

WTOREK (16.02) -  NA ZAPROSZENIA

ŚRODA(17.02)  - NA ZAPROSZENIA.