Informacje dla rodziców kandydatów na ministrantów

Uprzejmie informuję że uroczyste promowanie Państwa synów na ministrantów odbędzie się w niedzielę 1 czerwca 2014 r. na Mszy Św. o godz. 11.00. Do tego czasu bardzo proszę aby:
  • Każdy kandydat przystąpił do egzaminu praktycznego ze służby ministranckiej i wyznaczył sobie w porozumieniu z ks. Sławomirem dyżur na wybranej wieczornej Mszy Św. (oprócz niedzieli) pomiędzy 19 a 30 maja. Na tej Mszy kandydaci będą wypełniać wszystkie funkcje sami. Ponad to obowiązuje ich znajomość modlitwy ministranta przed i po służeniu.
  • Rodzice podali księdzu wzrost kandydata oraz wpłacili 30 zł celem kupienia stroju ministranckiego - pelerynka i sutanelka.

Obowiązkowa próba kandydatów przed uroczystością odbędzie się w sobotę 31 maja o godz. 9.00. Bardzo proszę o obecność na próbie jednego z rodziców.

Ks. Sławomir Opaliński