VI Niedz. WIELKANOCNA - 25.05.2014

1.       NABOŻEńSTWA MAJOWE o godz. 18.00. Dziś NAB. MAJOWE o godz. 17.30.

2.       Za tydzień Ur. WNIEWBOWST¡PNIENIA PAńSKIEGO.

3.       W piątek zaczniemy NOWENNę do DUCHA ŚWIęTEGO.

4.       Za tydzień przyjmiemy św. KRYSTYNę z Bolseny, męczennicę.

5.       Jutro wspomnienie św. Filipa NERI, w czwartek wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej, a w sobotę święto Nawiedzenia Najśw. Maryi Panny.

6.       Dziś ROCZNICA I KOMUNII ŚWIęTEJ. Tą grupę dzieci oddajmy pod opiekę św. Józefa, Patrona Rodzi i całego Kościoła. Za tydzień promocja kandydatów.

7.       Jutro wieczorem NAB. DO św. JANA PAWŁA II. Zapraszam bardzo.

8.       Zakończyliśmy wielkie dzieło duszpasterskie - REO. Dziękuję za wytrwałą modlitwę o owoce tego ewangelizacyjnego wydarzenia w sercach tak wielu, którzy ten trud podjęli.

9.       Za tydzień o 10.15 obowiązkowa KONFERENCJA PRZEDCHRZCIELNA.

10.    Za tydzień o 15.00 wyruszy MARSZ DLA RODZINY.

11.    Dziękujemy za Wieczór Słowno-Muzyczny -"O Radości" : M.W. i K. Szamockim, B. Tokarskiej, M.i P. Królikowskim, L. Bereszka, G. Nowikowi.

12.    Dziękuję za pomoc w układaniu DREWNA: M. Piotrowskiemu, J. Draczowi, J. Skrzyneckiemu i A. Pisarkowi.

13.    Zapraszamy na przedostatnią DROGę ŚWIATŁA - w piątki po wieczornej Mszy św.

14.    ŁAWKI - sposoby fundowania: długa 3.500 (26), krótsza 3.000 (5) i 1 m -1.50 (5).

15.    Poszukujemy Sponsorów relikwiarza: Joanny de Chantal i Fr. Salezego, a także K. Laborue i Wincenty a Paulo.

16.    Dziś nasz CARITAS zbiera ofiary na wakacyjną pomoc dla naszych 8 rodzin wielodzietnych i 1 młodej osobie niepełnosprawnej.

17.    Za tydzień TACA INWESTYCYJNA.

18.    Utrudnienia w ruchu do Piaseczna przez Jazgarzew i Zalesie Dolne.

19.    W DOMU REKOLEKCYJNYM:  od 19-22 czerwca- Kurs EMAUS (4 dni), 6-11 lipca -REKOLEKCJE O RADOŚCI - (6 dni),  11-13 lipca - Kurs TOBIASZ i SARA - (weekend) oraz REO - 13-20 lipca(tydzień).

ZAPOWIEDZI:

I. - Mariusz KORC - kaw. z par. tut. i Dorota NOWOCIN - panna, z Piaseczna.

KIOSK:

TYGODNIKI. Polecam: "Mały Gość Niedzielny"nowy "OREMUS", Dzienniczek św. Faustyny po 20 zł oraz książki Jana Pawła II: Droga światła- po 1 zł. Są także IKONY i FILMY i film o św. FILIPIE.

Żegnam dziś diakona Waldemara GRUŻEWSKIEGO, który kończy praktyki.