Święto MIŁOSIERDZIA BOŻEGO - 3.04.2016

1.      Dziś NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA z uroczystą KORONKĄ i Adoracją w GODZINIE MIŁOSIERDZIA.

2.      Wczoraj przeżywaliśmy 11 rocznicę odejścia do domu Ojca św. Jana Pawła II - Apostoła Miłosierdzia Bożego, Ojca ŚDM, pasterza Rodzin i Sługę Ducha Świętego.

3.      Dziś niedziela ŚWIATOWYCH  DNI  MŁODYCH. Zapraszamy wszystkich do współpracy. Po Mszach świętych Młodzi będą kwestowali na to dzieło !!!

4.      W Okresie Wielkanocnym odprawiamy DROGĘ  ŚWIATŁA. Zapraszamy na radosne rozważanie prawdy Zmartwychwstania - w piątki po wieczornej Mszach św..

5.      Dziś KONF. CHRZCIELNA (obowiązkowa) dla planujących chrzest dzieci w kwietniu lub maju (o 10.10).

6.      Jutro Ur. Zwiastowania NMP, przeniesiona z Wielkiego Tygodnia.

7.      W tym tygodniu I. CZWARTEK MIES.- modlitwa o powołania z naszej Parafii.

8.      W piątek o 17.20 WYPOMINKI, a potem Msza św. za polecanych w nich.

9.      Za tydzień 6 rocznica tragedii Smoleńskiej. Po Mszy św. o godz. 9.oo przejdziemy pod Memoriał, na chwile modlitwy za poległych w 2010 r.

10.    Dziś o godz. 16.00 w naszej szkole promocyjne spotkanie o książce naszego nauczyciela S. Sęka - Gra o Honor.

11.    Za tydzień Spotkanie Komunijne. Zaproszeni są rodzice w parach ( małżonkowie )!!!

12.    W środę proszę ponownie o pomoc w układaniu pociętego drewna.

13.    Dom Rekolekcyjny: Kurs Tobiasz i Sara (od piątku),Kurs Przedmałżeński (22-24.04).

14.    TACA INWESTYCYJNA - na zakup drewna do ogrzewania Kościoła i inne konieczne prace i remonty.

KIOSK: TYGODNIKI: Idziemy, Niedziela, Gość Niedzielny, "Dzienniczek św. Faustyny" i "Modlitewniki Miłosierdzia", "Oremus" - na kwiecień,

ZAPOWIEDZI: I.

Marek Sławomir CYBULIN- kaw. i Ewelina CENDROWSKA -panna - oboje z par. tut.

Komunikat Episkopatu

Zaproszenie na Jubileusz CHRZTU - 14 kwietnia .......