UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO (VII. NIEDZ. WIELK.) – 21. 05. 2023

1. NAB. MAJOWE – sprawujemy codziennie o g. 18.00 z czytankami majowymi. W niedziele o 17.30.

2. Dziś UR. WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO. To dzień I. KOMUNII ŚW. Dzieci - w dwu grupach – o g. 9.00 i 11.00. Bardzo proszę wszystkich o szczerą modlitwę za tą grupę Dzieci i Rodzin.

3. Msze święte w tzw. BIAŁY TYDZIEŃ o godz. 16.00.

4. TRWA NOWENNA do DUCHA ŚWIĘTEGO !!! To najważniejsza Modlitwa Kościoła !!!

5. Za tydzień Uroczystość ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO kończąca Okres Wielkanocny.

6. CZUWANIE WIGILIJNE rozpoczniemy o godz. 20.00 i zakończymy Mszą św. Wigilijną. Bardzo zapraszamy!

7. W najbliższą środę wypada 6. Rocznica śmierci Ks. Prałata Jana MARCJANA.

8. W czwartek o 19.30 Odprawa OAZY.

9. Za tydzień Spotkanie Dzieci i Rodziców przed ROCZNICĄ o 10.05.

10. Za tydzień o g. 11.00 nastąpi PROMOCJA MINISTRANCKA.

11. Za tydzień o 19.10 spotkanie grupy młodzieżowej „Zostaw Ślad”.

12. Jutro po wiecz. Mszy św.- NAB. do św. RITY (Patronki Spraw Beznadziejnych) – Róże i intencje.

13. Bardzo dziękuję: A. i W. Kwiecińskim, T. Łada, M. Wojciechowskiemu, T. Owczarkowi, A. Troszak, A. Gajewskiej i T. Bartoszewskiej,B. Luty, M. i M. Stola, A. Pisarkowi, E. i Z. Brinken i A. Kulicie.

14. WSPOMNIENIA: jutro - św. RITY z Casci, środę – N. M. Panny Wspomożycieli Wiernych, czwartek – św. Grzegorza PP. , piątek – św. Filipa NERI, sobota – św. Pawła VI, PP..

15. Dom Rekolekcyjny: 2-4. 06. Kurs Przedmałżeński, 16-18. 06. – Kurs Tobiasz i Sara oraz (u SS. Elżbietanek) -16-18. 06. – Kurs Filip dla młodych.

KIOSK: TYGODNIKI, „OREMUS”,Mały Gość Niedzielny”, „Trwajcie w miłości” oraz pamiątki komunijne i książka: CUDA JANA PAWŁA II.

ZAPOWIEDZI: I. Jan Jacek GRZEGORCZYK – kaw. z par. tut. i Karolina Weronika SEREDA z Chotomowa

OSTRZEŻENIE POLICJI o metodach wyłudzeń : 1) na policjanta, prokuratora, banków i innych instytucji; 2) przez SMS-y