V NIEDZ. WIELKIEGO POSTU - 13.03.2016

1.      Dziś piąte, przedostatnie  GORZKIE ŻALE o17. 00.

2.      DROGA KRZYŻOWA: A) o 16.00 dlaDZIECI ; B) o 18.30 dla wszystkich. DziękujemyOazie i obecnym na tym Nabożeństwie naszymi ulicami.

3.      Za tydzień rozpoczynamy WILEKI TYDZIEŃ. Niedzielą Palmową, w której świętujemy uroczysty wjazd Chrystusa do Jerozolimy i kulminacje i istotę zbawienia.

4.      PALMY-będą przed kościołem i ofiary będą przeznaczone na pomoc młodym naŚDM.

5.      OAZA- także chce przygotować swoje palmy za tydzień.

6.      Dziś spotkanie przygotowujące do I KOMUNII św. Dzieci i Rodziców.

7.      Dziś SPOTKANIE zwolontariuszami ŚDM.

8.      DziśSUMA - Msza łacińska.

9.      Od środy dzieci SZK. PODST. i GIMNAZJUM rozpoczną Rekolekcje (10.00-13.00).

10.    W czwartek wieczorna MSZA św. z MODLITWĄ O UZDROWIENIE za wstaw. naszego Patrona św. Huberta.

11.    W sobotę święto ŚW. JÓZEFA. Msze św. o 7.15, 9.00 i 18.00. Zapraszam zwłaszcza na 9.00 mężczyzn i ich bliskich.

12.    Zapraszam mężczyzn o wpisywanie się na listę (w zakrystii) Adorujących przy GROBIE BOŻYM w WIELKA SOBOTĘ.

13.    Dziękujęmężczyznom za pomoc w układaniu drewna: J. Draczowi, D. Nosowskiemu, S. Pilipionkowi,  M. Piotrowskiemu, J. Skrzyneckiemu, J. Tokarskiemu i Piotrowi oraz B. Dąbrowskiemu.

14.    ZBIÓRKA na KWIATY do Grobu Bożego - (osoby z kartą i pieczęcią parafii).

15.    Bardzo proszę w tym tygodniu o pomoc w grabieniu terenu przy K-le na Święta.

16.    Spotkanie panów z TOTUS TUUS za tydzień po Mszy św. o godz. 9.00.

17.    W kruchcie kościoła i w Top Markecie-kosz na dary miłosierdzia dla potrzebujących.

18.    W Domu Rekolekcyjnym: za 4 tyg. Kurs TOBIASZ i SARA.

19.    Rekolekcje- O MOCY UWIELBIENIA. Dziękuję obecnym, a szczególnie młodzieży.

KIOSK:  Niedziela, Gość Niedzielny,Idziemy, "OREMUS" na kwiecień, BIBLIA i modlitewniki na czas Jubileuszu i Roku Miłosierdzia.

Spotkanie dla rodziców z P. Anną Golędzinowską będzie 18.03 (piątek) o godz. 19.15, zaś dla młodzieży w sobotę od 10.45.