X NIEDZ. ZWYKŁA - 7.06.2015

1.      NAB. CZERWCOWE o godz.18.00 w tygodniu, a w niedziele o17.30.

2.      Za tydzień o godz. 18.00 BIERZMOWANIE naszej młodzieży. W sobotę od godz. 8.00 skupienie. Sakr. Bierzmowania udzieli KS. INFUŁAT JAN SIKORSKI. Wczoraj kandydaci do Bierzmowania z Księdzem byli na LEDNICY.

3.      W czwartek kończymy OKTAWĘ Bożego Ciała i poświęcenieWIANKÓW, a w piątek Ur. NAJŚW. SERCA PANA JEZUSA.  W sobotę - Wspomnienie Niepokalanego Serca Maryi.

4.      Także w piątek SIOSTRY ORIONISTKI przeżywają 100 lecie swego Zgromadzenia. Na tą ur. przybędzie Nuncjusz - abp. Celestino Migliore. Na tą Mszę jubileuszową o godz. 11.30 zapraszają S.Orionistki.

5.      Bardzo dziękuję: Rodzinom P. Frączyk, Fabijańskich, Skalskich oraz Siostrom od Aniołów, S. Elżbietankom, S. Orionistkom, gr. Talitha Kum, młodzieży, Chórowi, Służbie liturgicznej, Bielankom i sypaczkom, dzieciom I Komunijnym, P. J. Callowi i wszystkim zaangażowanym w nasze święto z Jezusem. Warto obejrzeć uroczystość na stronie www.piaseczno4u.pl oraz filmhttps://youtu.be/y43CjouHJAM.

6.      Dziś PRYMICJE KS. FRANCISZKA URMAŃSKIEGO o godz. 9.00.

7.      Jutro wspomnienie św. Jadwigi Królowej. Przy Jej Relikwiach - po procesji będą PRYMICJE 3 Neoprezbiterów, którzy swoją Mszą św. pragną złożyć podziękowania za ofiary składane na Seminarium oraz Koło Przyjaciół Seminarium.

8.      Za tydzień HUBERTUS. Zapraszamy na punkty programu naszej Parafii po Mszy św. z dziećmi (12.00 - 12.30) i występ Chóru. Dla dzieci będąbaloniki i inne atrakcje.

9.      Dziś po Mszy św. o godz. 9.00 obowiązkowa KONF. PRZEDCHRZCIELNA.

10.    Dziś w czasie Mszy św. o godz. 11.00 zakończenie roku pracy OAZY(po 2 grupy ODB, OND, ONŻ i 2 KRĘGI.

11.    W piątek o 17.30 WYPOMINKI, potem Nab. Czerwcowe i Msza św. wypominkowa.

12.    Dziś SUMA po łacinie.

13.    DziśTACA INWESTYCYJNA, mimo zbiórki naŚwiątynię OPATRZNOŚCI. Wykonano: remont pomieszczenia dla rekolekcjonistów, dokupione drewno 56 m i inne.

14.    DOM REKOLEKCYJNY: za tydzień - KURS TOBIASZ i SARA (12-14.06).

KIOSK:  Gość Niedzielny, Niedziela, Idziemy,  "OREMUS"- na czerwiec, "Tak Rodzinie", "Anioł"," Różaniec", Mały Gość Niedzielny oraz książka o św. Filipie Neri - patronie radości oraz  nowe książki i pamiątki na prezenty.

ZAPOWIEDZI:

I. Maciej ROWIŃSKI - kaw. i Małgorzata GRYŻEWSKA - panna, oboje z Magdalenki