XXVI NIEDZ. ZWYKŁA - 27.09.2015

1.      S. Mateuszy(miała w tygodniu Imieniny) składamy najserdeczniejsze życzenia.

2.      Dziś NIESZPORY NIEDZIELNE o 17.30.

3.      Za tydzień przyjmiemy w relikwiach bł. Wincentego KADŁUBKA. Zaproszony jest o. Barnard - Cysters z Jędrzejowa wprowadzi nas w życie Świętego.

4.      Za tydzień o godz. 10.00 obowiązkowa KONF. CHRZCIELNA (dla planujących chrzest w październiku i listopadzie).

5.      Jutro Nabożeństwo przy Relikwiach Krwi św. Jana Pawła II po Mszy wieczornej.

6.      NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWEod czwartku - o godz. 18.00. DLA DZIECI - we wtorek i piątek o godz. 16.00. Są specjalne pomoce dla dzieci.

7.      Poświęcenie różańcówiwręczenie ich dzieciom kl. IIIza tydzień po Mszy św. o 11.00.

8.      W tym tygodniu: I. CZWARTEK (modl. matek o powołania);   I. PIĄTEK (spowiedź rano i od 15.00, oraz odwiedzamy zgłoszonychCHORYCH);   I. SOBOTA (zapraszamy nakonferencję na 17.30, aRóżaniec ze wszystkimi).

9.      Dziśo godz. 19.00 spotkanie WOLONTARIUSZY ŚDM.  Apelujemy do studentów o większy ich udział i zaangażowanie w wolontariat. Czekamy dziś. (Trwają zapisy na studium wolontariatu, Apel o miejsca noclegowe).

10.    14.10 (środa)organizujemy pielgrzymkę do KODNIA. Szczegóły i zapisy za tydzień.

11.    We wtorek - wspom. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała; w czwartek - św. Tereski, wpiątek - Aniołów Stróżów.

12.    Informuję, że spotkanie Liderów Grup i zastępców jest przełożone na niedz. 11.paźdz.

13.    BIBLIOTEKA już zaprasza wniedziele od godz. 10.00 -13.30.

14.    DOM REKOLEKCYJNY: za 2 tyg. (9-11.10) - Kurs Animacji Modlitwy Charyzmatycznej, a 23-25.10- Kurs o wychowaniu.

15.    Dziś nasz CARITAS zbiera ofiary na pomoc naszym 8 rodzinom wielodzietnym.

16.    Za tydzieńTACA INWESTYCYJNA: Wykonano: Szafa w domu parafialnym, wymiana oświetlenia na ledowe jednego skrzydła w domu parafialnym.

KIOSK:  , Niedziela Idziemy, Gość Niedzielny, "OREMUS"-na listopad, "Tak Rodzinie", "Anioł", "Mały Gość Niedz.". Książka - "Uczcie się kochać"(ostatnie egzemplarze), oraz płyta CD z konf.ks.M. Dziewieckiego -"Stworzeni, by kochać".