XXVII NIEDZ. ZWYKŁA - 4.10.2015

1.      Dziękujemy O. Jakubowi Zawadzkiemu za wprowadzenie nas w życie bł. Wincentego KADŁUBKA i uczenie nas owocnych więzi ze Świętymi.

2.      Dziś RÓŻANIEC o 17.30.

3.      NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE- w tygodniu - o godz. 18.00. (DLA DZIECI - we wtorek i piątek o godz. 16.00. Są specjalne pomoce dla dzieci).

4.      Za tydzień kolejny DZIEŃ PAPIESKI - Jan Paweł II - Patron RODZINY. Jak zwykle będziemy wspierać materialnie budowę żywego pomnika Jana Pawła II.

5.      WOLONTARIUSZE ŚDM.  Zachęcamy młodzież licealną, studencką i gimnazjalną do włączenia się w wolontariat. Niedługozamykać będziemy listę, aby owocnie pracować. (10 października (sobota) krótkie spotkanie z wolontariuszami dot. służby niedzielnej. Spotkanie ok. godz. 19:00, po wieczornej Mszy Św. i różańcu. Zaś w Dzień papieski - wolontariusze zbierają pieniądze do puszek i rozdają naklejki).

6.      Za tydzień patronalne święto"TOTUA TUUS". Nasza grupa spotyka się naSumie. A suma będzie łacińska.

7.      Za tydzień spotkanie Liderów Grup i zastępców o godz. 19.00.

8.      Dziś o 10.00 obowiązkowa KONF. CHRZCIELNA (planowany chrzest w X i XI).

9.      Grupa Odnowy w Duchu Świętym zaprasza we wtorek na katechezę o życiu wiarą.

10.    Jutro o 16.00 Spotkanie Katechetyczne.

11.    Dziśo godz. 19.00 spotkanie kandydatów do BIERZMOWANIA

12.    14.10 (środa)organizujemy pielgrzymkę do KODNIA. Koszt 60 zł.( z posiłkiem) Zapisy w zakrystii. Wyjazd o godz. 6.00.

13.    W piątek o 17.30 WYPOMINKI, potem Różaniec i Msza św. za polecanych zmarłych.

14.    Jutro  - wspomnienie św. FAUSTYNY; w środę - Najśw. M.P. Różańcowej; a w piątek - wsp. - Bł. Wincentego Kadłubka.

15.    DOM REKOLEKCYJNY: za tydzień. - Kurs Animacji Modlitwy Charyzmatycznej, a 23-25.10- Kurs o wychowaniu.

16.    DziśTACA INWESTYCYJNA: Wykonano: Szafa w domu parafialnym, wymiana oświetlenia na ledowe jednego skrzydła w domu parafialnym, prace na cmentarzu - koszenie i nowe ławki zrobione przy klombie.

KIOSK:  Gość Niedzielny, Niedziela Idziemy, "OREMUS"-na listopad, " Miłujcie się" "Mały Gość Niedz.". oraz płyta CD z konf.ks.M. Dziewieckiego -"Stworzeni, by kochać".

ZAPOWIEDZI: I.

Łukasz Konrad BĄBIK - kaw. z par. tut. i Joanna GUZIŃSKA -panna z Góry Kalwarii